Tréninky 20.1. a 22.1.budou časově zkrácené z důvodu absence dětí.Peewee 15.30-16.30h, junior 16.30 -17.30h. Děkujeme za pochopení.

ROK 2015

CHEER LIGA  ÚSTÍ NAD LABEM 7.2.2015

Duo dance peewee   -  Agáta Kestlerová+Apolena Maděránková  - 6. místo

                                 Krystýna Růžičková + Marie Tillnerová  - 14.místo

                                 Eliška Jedličková +   Aneta Prknová - 16. místo

                                  Karolína Lukešová  + Laura Vápeníková  - 11.místo

  Duo jazz Junior  - Leona Jelínková + Karolína Tomešová   -1. místo

                                - Lizards- Michaela Moravcová + Kristýna Svobodová  -3.místo

 Team Cheer peewee - 3.místo

 Dance peewee  -  2. místo

 Group stunt peewee  - 7. místo

 Duo dance Senior  -  Veronika Dvořáková  + Šárka Nová   -  4.místo

 Duo  jazz Senior     -  Veronika Dvořáková  + Šárka Nová     -  3.místo

 Duo  dance  junior -  Natálie Čermáková + Kateřina Šanderová  - 8.místo

                         -  Eliška Fialová  + Karolína Tomešová           - 6.místo

 Dance  Junior - Lizards - 6.místo

 Dance  Junior  - Stars  - 4. místo

 Cheer group stunt junior  - Lizards  - 9.místo

 Cheer junior  -  Lizards  - 4. místo

CHEER LIGA  PLZEŇ  25.4.2015

Duo dance peewee- Agáta Kestlerová+Apolena Maděránková  - 14. místo

                                       Krystýna Růžičková + Marie Tillnerová  - 15.místo

                                       Eliška Jedličková +   Aneta Prknová - 19. místo

                                      Karolína Lukešová  + Laura Vápeníková -13.místo

  Duo jazz Junior  - Leona Jelínková + Karolína Tomešová -2.místo

                                - Lizards- Michaela Moravcová + Kristýna Svobodová -3.místo

Individual senior -Petra Schilling- 3.místo

                               - Tomáš Endál- 4.místo

 Team Cheer peewee - 5.místo

 Dance peewee - 4.místo

 Group stunt peewee  - 8. místo

 Duo dance Senior  -  Veronika Dvořáková  + Šárka Nová - 3.místo

 Duo  jazz Senior     -  Veronika Dvořáková  + Šárka Nová -4.místo

 Duo  dance  junior -  Natálie Čermáková + Kateřina Šanderová -7.místo

                         -  Eliška Fialová  + Karolína Tomešová - 2.místo

 Dance  Junior - Lizards - 6.místo

 Dance  Junior  - Stars- 4.místo

Dance Senior -4.místo

 Cheer group stunt junior - Lizards- 6.místo

 Cheer junior - Lizards - 6.místo

CHEER LIGA LIBEREC 13.6.2015

V sobotu 13.6.2015 proběhlo v Liberecké Home credit aréně finále CCU České Cheer ligy 2014/2015.

STARS -    PEEWEE

                                          Team cheer peewee -  5.místo

                                          Group  stunt - 4. místo

                                          Team cheer dance freestyle pom - 3.místo

               - JUNIOR  

                                          Leona Jelínková +Kája Tomešová - Doubles cheer dance  jazz - 2. místo

                                          Eliška Fialová + Kája Tomešová - Doubles cheer dance freestyle pom - 4.místo

                                          Natálie Čermáková + Kačka Šanderová -Doubles cheer dance freestyle pom- 9.místo

                                          Team cheer dance freestyle pom - 3.místo

                -SENIOR

                                          Petr Schilling  - Individual senior- 3. místo

                                           Veronika Dvořáková + Šárka Nová - Doubles cheer dance freestyle pom  - 2. místo

                                           Veronika Dvořáková + Šárka Nová  - Doubles cheer dance jazz - 2.místo

                                           Team cheer  dance freestyle pom -3. místo

LIZARDS -   JUNIOR   

                                           Team cheer group stunt allgirl  - 6. místo

                                           Michaela Moravcová + Kristýna Svobodová -Doubles cheer dance jazz - 3. místo

                                           Team cheer dance freestyle pom - 5. místo

                                           Team cheer allgirl - 4. místo

BASTA CHEER CUP 12.12.2015

Leona Jelínková + Karolína Tomešová     Doubles cheer dance jazz junior                      1. místo

Peewee Stars Varnsdorf                      Team cheer group stunt peewee                   6. místo

Agata Kestlerová + Laura Vápeníková    Doubles cheer dance freestyle pom peewee      1. místo

Peewee Stars Varnsdorf                      Hobby cheer peewee                                     2. místo

Leona Jelínková + Natálka  Hudecová     Doubles cheer dance freestyle pom junior         7. místo

Eliška Fialová + Karolína Tomešová         Doubles cheer dance freestyle pom junior         4. místo

Peewee Stars Varnsdorf                       Team cheer peewee                                    5. místo

Lizards Dolní Poustevna                        Team cheer group stunt allgirl+coed junior       6. místo

Veronika Dvořáková + Šárka Nová         Doubles cheer dance hip hop senior                  2. místo

Lizards Dolní Poustevna                       Team cheer dance freestyle pom/jazz junior       2. místo

Junior Stars Varnsdorf                         Team cheer dance freestyle pom/jazz junior       1. místo

Kristýna Sedláčková                             Individual peewee                                          7. místo

Karolína Lukešová                                Individual peewee                                          5. místo

Veronika Dvořáková + Šárka Nová         Doubles cheer dance freestyle pom senior           4. místo

Lizards Dolní Poustevna                        Team cheer allgirl+coed junior                            4. místo

Peewee Stars Varnsdorf                        Team cheer dance freestyle pom peewee          2. místo

 

 

Přání
Partneři:
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Stars Varnsdorf
Líba Vladařová
Bratislavská 2706
407 47 Varnsdorf
Tel.
+420731574399
Email
IČ:
22829474