Info vystoupení Gymnázium Vdf čtvrtek 21.12.2023: Vstupy máme 2: První v 16:30h a druhý v 17:30h. Peewee sraz u gymnázia v 15h u hlavního vchodu. S sebou obleček (děvčata dostanou), bílé boty a ponožky, vyčesaný drdol, pití. Chtěla bych Vás požádat, abyste s děvčaty vytvořili vánoční hvězdu z papíru a dovnitř napište jméno dívky. Děvčata ať mi ji donesou na trénink. Předem děkujeme za spolupráci. Případné otázky zodpovíme na tréninku. Juniorky info na tréninku. Na vánoční taneční vystoupení prosíme, aby děvčata měla s sebou jakékoliv červeno-bílé oblečení.

Naše rekordy

Netradičním tanečním vystoupením je pořádání rekordů: které máme všechny natočené na DVD 

1.  Tanec v igelitových šatech modročerné barvy cca 101 osob 

2.  Hawajanky, cca 89 osob 

3.  UFO – nejvíc žen a dívek oblečených v kombinaci barev bílá a stříbrná

Libuše Vladařová z Mikulášovic zorganizovala v rámci akce Hvězdicová jízda pokus, při kterém se shromáždilo 108 žen a dívek oděných do bílostříbrných šatů tvořených nejen klasickými materiály, ale také např. igelitem, záclonami, alobalem, nosiči CD, drátěnkami, lustrovými svítidly… Šaty byly zhotovené samotnými účastnicemi akce, které v průběhu pokusu vytvořily svým pohybem postupně nápisy MIKULKY, REKORD, STARS a 2008. Rekordu bylo dosaženo 4. května 2008 za podpory města Mikulášovice.

4.  Nejvíce vystoupení 1 souboru v 15 městech během 10 hodin

Skupina STARS VARNSDORF během 10 hodin projela města a obce Mikulášovice, Rumburk, Jiříkov, Šluknov, Velký Šenov, Lipová, Dolní Poustevna, Vilémov, Staré Křečany, Rybniště, Chřibská, Jiřetín pod Jedlovou, Horní Podluží, Dolní Podluží a Varnsdorf. V každém městě proběhlo vystoupení složené ze zpěvu, tance, přehlídky igelitových šatů a cheerleadingu. Skupinu účinkujících přišli ve všech místech podpořit „žluťásci“, kterých se dohromady sešlo 1070 a 3 psi. Každý žluťásek musel mít na sobě nebo sebou něco žlutého.Rekordu bylo dosaženo 18. dubna 2009 ve výše zmíněných městech a obcích v rámci akce Žlutá sobota

 

 

5.  Největší počet andělů ve třech městech v jediný den

Stars Varnsdorf zorganizoval akci, v rámci které se ve Varnsdorfu, Mikulášovicích a Dolní Poustevně sešlo v průběhu jednoho dne dohromady 392 andělů, kteří zatančili andělský tanec, jehož vyvrcholením bylo rozsvícení vánočního stromu. Andělé museli mít minimálně bílé šaty, křídla a svatozář. Rekordu bylo dosaženo 27. listopadu 2010 u příležitosti rozsvěcení vánočních stromů.

               

                

6.  Největší 3D origami Santa

Schrödingerův institut, Stars Varnsdorf a Biskupské gymnázium Varnsdorf společně vyrobily technikou origami trojrozměrného papírového Santu z 373 kusů papíru během 1:40 hod, který byl vysoký 74 cm. Na přípravě materiálů (skládání papíru na základní tvar) se podíleli studenti Biskupského gymnázia v průběhu cca 14 dní. Rekordní údaj byl do České databanky rekordů zaregistrován dne 21. prosince 2012 ve Varnsdorfu.

                                           

 

7. Rekord   " O největší počet   vyrobených klobouků s výukou a společným tancem na závěr “                                                              10.10.2021 Pivovar Kocour

   Celkem 167 účastníků akce tančilo po dobu jedné minuty společnou choreografii v ručně vyrobených kloboucích.

 
Partneři:
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Stars Varnsdorf
Líba Vladařová
Bratislavská 2706
407 47 Varnsdorf
Tel.
+420731574399
Email
IČ:
22829474