Info vystoupení Gymnázium Vdf čtvrtek 21.12.2023: Vstupy máme 2: První v 16:30h a druhý v 17:30h. Peewee sraz u gymnázia v 15h u hlavního vchodu. S sebou obleček (děvčata dostanou), bílé boty a ponožky, vyčesaný drdol, pití. Chtěla bych Vás požádat, abyste s děvčaty vytvořili vánoční hvězdu z papíru a dovnitř napište jméno dívky. Děvčata ať mi ji donesou na trénink. Předem děkujeme za spolupráci. Případné otázky zodpovíme na tréninku. Juniorky info na tréninku. Na vánoční taneční vystoupení prosíme, aby děvčata měla s sebou jakékoliv červeno-bílé oblečení.

TROPIC ISLAND

Mezinárodní soutěž v německém Tropical Island. Moře, teplo, cheer, výlet!!!

Přípravy na vánoční svátky vrcholí, Starsky se však v tuto dobu  vydávají na otevřené mistrovství „Beach cup 2013“ do německého Tropic  Islandu. Cesta nebyla dlouhá, po registraci  jsme zamířily ke skříňkám (menší už být opravdu nemohly) a pak to začalo…převlékání, česání, líčení, zkoušky, vystoupení… Času moc nebylo, necelé dvě hodinky po příjezdu už tancovaly před porotou  juniorky se svým dancem. Pak přišly na řadu i peeweeska. Své nové sestavy dala děvčata  na maximum.

Ve 13 hodin jsme se přesunuly k podiu, kde probíhalo vyhlašování výsledků. Juniorky se umístily na 7. místě, Lizard Dolní Poustevna na 9. místě. Peewees si převzaly pohár za krásné 5. místo ( z 9 soutěžících teamů). Zasloužilou odměnou bylo vysněné koupání. Až do večerních hodin si mohly užívat dovádění v příjemně teplé vodě, tobogánů a jiných vodních atrakcí.

Juniorky si musely na koupání ještě chvilku počkat. Čekalo je vystoupení v cheer kategorii. Po druhé hodině přerušil celý team  koupání a přišel fandit. Povedlo se. Holky se radovaly a i slzička ukápla. „I kdyby se neumístily, byly se svým výkonem maximálně spokojeny.“Konkurence byla veliká. Mezi patnácti teamy byly soutěžící z celé Evropy i mimo ni. Jejich perfektní gymnastické výkony se zdály být nepřekonatelné. Proto bylo pro nás obrovským překvapením , když vyhlašovali 10.,9.pak 8.,7.,6...místo a Stars Varnsdorf  ještě nezaznělo. A je to tady, Stars Varnsdorf  si přebírají pohár za 4. místo v kategorii cheer. Měly  jsme obrovskou radost.

Výlet jsme zakončily společným koupáním a užívaly si tropického podnebí, tepla a vody, protože po sedmé hodině  už nás čekala  cesta zpátky do „reality“. Unavené, ale šťastné se totiž těšíme na vánoční prázdniny…….

Přejeme krásné svátky, šťastný nový rok  2014 a  8.1. 2014  znovu začínáme !!!!!!

Partneři:
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Stars Varnsdorf
Líba Vladařová
Bratislavská 2706
407 47 Varnsdorf
Tel.
+420731574399
Email
IČ:
22829474