Info vystoupení Gymnázium Vdf čtvrtek 21.12.2023: Vstupy máme 2: První v 16:30h a druhý v 17:30h. Peewee sraz u gymnázia v 15h u hlavního vchodu. S sebou obleček (děvčata dostanou), bílé boty a ponožky, vyčesaný drdol, pití. Chtěla bych Vás požádat, abyste s děvčaty vytvořili vánoční hvězdu z papíru a dovnitř napište jméno dívky. Děvčata ať mi ji donesou na trénink. Předem děkujeme za spolupráci. Případné otázky zodpovíme na tréninku. Juniorky info na tréninku. Na vánoční taneční vystoupení prosíme, aby děvčata měla s sebou jakékoliv červeno-bílé oblečení.

Rekord „O největší počet vyrobených klobouků s výukou a společným tancem na závěr “ 10.10.2021

Varnsdorf V neděli 10. října 2021 uspořádala taneční skupina STARS Varnsdorf pod vedením Libuše Vladařové oslavu 25. výročí od svého vzniku.Během slunného odpoledne čekal na návštěvníky bohatý program. Veřejnost mohla sledovat úžasnou show s tanečními a divadelními vystoupeními či exhibici motogymkhana. Připravena byla také výstava motocyklů.
Hlavním lákadlem ale byla snaha o vytvoření rekordu. Celkem 167 účastníků akce tančilo po dobu jedné minuty společnou
choreografii v ručně vyrobených kloboucích. Rekord vznikl za podpory Pivovaru Kocour Varnsdorf a města Varnsdorf. Rekordní údaj byl do České databanky rekordů Agentury Dobrý den, spravují Muzeum rekordů a kuriozit v Pelhřimově, zaregistrován dne
10. října 2021 na nádvoří pivovaru Kocour ve Varnsdorfu.
Klobouky byly vyrobené z nejrůznějších materiálů mnoha výtvarnými technikami. K vidění tak byly klobouky látkové,papírové, šité, lepené, z plat odvajec, ze smrkových větviček,z listí, pastelek, krepového papíru, bublinkové fólie a mnohé další.
Agentura Dobrý den, redakce

Partneři:
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Stars Varnsdorf
Líba Vladařová
Bratislavská 2706
407 47 Varnsdorf
Tel.
+420731574399
Email
IČ:
22829474