Ani Stársky o prázdninách nezahálely

 

„Klárko, co jsi dělala o prázdninách? Jak jsi je prožila?“ To budou nejčastější otázky ve škole a co jsme dělaly my, Stársky!
Do jedné věty to shrnout ani nejde. Tréninky o prázdninách byly ve znamení fotbalu-byly jsme požádány o pomoc a tak trochu i o podporu našim fotbalistům, kde jsme se vystupovaly během zápasů. Ohlasy jsou různé, ale čas ukáže, zda i na fotbalové hřiště patříme.
Největší zážitek jsme si odvezly z  FCC kempu v Doksech. Nejen že jsme táhly peewees a juniorky za jeden provaz, byly každý den v tělocvičně na nohou a učily se stanty, pokřiky a různé týmové hry, které jsou v Americe běžné. Věková ani jazyková bariéra nás neodradily. Byly to tři krásné dny plné přátelství.
Dovršením prázdnin je, jako každoročně, soustředění v Mikulášovicích. Soustředění bylo zaměřeno především na přípravu na soutěže. Letos nás čeká v září Mezinárodní soutěž European Open 2010 v  Paříži a v listopadu na Spirit Cheer Cup v Praze. Dny jsme měly navíc obohaceny malováním hrnečků, mohly jsme si nechat ozdobit nehty, vyzkoušely jsme si nový netradiční sport Slackline (chození po napnutých lajnách). Za to všem moc děkujeme, prázdniny jsme prožily úplně suprově.

STARS Varnsdorf

 

novinky novinky
Partneři:
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Stars Varnsdorf
Líba Vladařová
Bratislavská 2706
407 47 Varnsdorf
Tel.
+420731574399
Email
IČ:
22829474