⚠️INFORMACE⚠️ K dnešnímu dni je několik děvčat omluveno ohledně karantény. A ohledně situace, která u nás momentálně panuje, děláme tyto opatření: Tréninky do odvolání pouze 1 týdně a to každou středu. A účast na závodech odvoláváme. Děkujeme za pochopení MARIE + LIBUŠE

Vystoupení 27.11.2013 „Den úcty ke stáří“

Den úcty ke stáří

02.12.2013

Ilustrační obrázek

Senioři našeho města byli opět po roce pozváni na zábavný podvečer na Střelnici

Aktiv pro občanské záležitosti pořádal 27. listopadu pro seniory našeho města „Den úcty ke stáří“.

Součástí večera byla i gratulace od starosty Martina Louky všem přítomným členkám aktivu včetně bývalé předsedkyně Jany Hůlové. Aktiv pro občanské záležitosti totiž slavil 60. výročí svého založení (tehdy jako "sbor pro občanské záležitosti). V kulturním programu vystoupily dívky ze STARS Varnsdorf, Babča Stars, Viktorka Průšová se stepařskými a tanečními čísly a Dominik Budský s vystoupením na jednokolce a recitací povídky. K taneční zábavě hrál Frank Caldera Band.
Aktiv se zabývá pořádáním slavnostních akcí pro občany k jejich významným životním událostem: vítání nových občánků v obřadní síni, přivítání prvního občánka v roce, návštěvy seniorů při významných jubileích (od 80 let), stříbrné či zlaté svatby (na vyžádání občanů) a právě i Den úcty ke stáří.
ham

novinky novinky
Partneři:
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Stars Varnsdorf
Líba Vladařová
Bratislavská 2706
407 47 Varnsdorf
Tel.
+420731574399
Email
IČ:
22829474