Starsky opět zabodovaly

Varnsdorfská taneční skupiny Stars zabojovala v Tipsport areně v Liberci, kde se konal druhý ročník pohárové soutěže v cheerleadingu- Cheer cup 2013.

Tentokrát dívky soutěžily ve dvou kategoriích - Hobby dance peewees a Team cheer dance Freestyle pom junior.

Cheerky vystupovaly na efektně nasvícené ploše s gymnastickým kobercem. Za jejich zády jsme mohli sledovat obrovskou obrazovku, kde promítali názvy choreografií i videa z parketu.

Nejmladší peewees předvedly svou sestavu „Piráti" na jedničku a umístily se na 1. místě. Při zvuku fanfár, světelných efektů a potlesku diváků si tak vychutnaly předání zlatých medailí a diplomů.

Juniorky obsadily 2. místo a zaslouženou odměnou jim byl vítězný pohár a stříbrné medaile na krku.