Usměvavá Katarína Knechtová si z Varnsdorfu odvezla obrovské srdce

Dopolední farmářské a bleší trhy vystřídalo odpoledne Vernarovo létohraní. Na něm vystoupila taneční skupina STARS Varnsdorf, která předvedla vystoupení, při nichž se mnohdy tajil dech.
Divadélko Matýsek z Nového Boru pobavilo dětské návštěvníky a skupina TOHARD svým bohatým repertoárem polichotila všem přítomným.
To hlavní přišlo večer, bohužel společně s deštěm, který ale nedokázal početné diváky odradit. Jako součást Varnsdorfského hudebního léta se díky četným sponzorům uskutečnil koncert populární slovenské zpěvačky, textařky a kytaristky Kataríny Knechtové s její kapelou. Hned v úvodu koncertu věnoval Kataríně velké perníkové srdce na uvítanou místostarosta města Varnsdorf a zároveň zástupce generálního sponzora SVS a. s Ing. Josef Poláček a pak už se jen hrálo a zpívalo.
Poděkování za celou akci patří nejen organizátorům akce (tým z Odboru školství, kultury a tělovýchovy MěÚ Varnsdorf), partnerovi akce Pivovaru Kocour, Českému červenému kříži, Nemocnici Varnsdorf, hasičům, městské policii i PČR, ale především všem sponzorům.

novinky novinky
Partneři:
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Stars Varnsdorf
Líba Vladařová
Bratislavská 2706
407 47 Varnsdorf
Tel.
+420731574399
Email
IČ:
22829474