Stársky pod Eiffelovkou

V pátek 17. 9. 2010 o půl páté odpoledne vyvrcholila naše dlouhá příprava na Mezinárodní soutěž European Open 2010 v Paříži. Nástupem do připraveného autobusu si uvědomujeme, že nás dělí už „pouhých“ 1100 km. V 17.00 hod. odjíždíme plni očekávání, co vše zažijeme, jak dopadneme při soutěži a hlavně odměna v podobě Disneylandu.
Po malé zajížďce do Jiříkova a zpět do Rumburku již cesta proběhla v naprosté pohodě a naší spokojenosti. I s častými přestávkami jsme o půl deváté opouštěli autobus před branou Disneylandu. Teď teprve začíná ten pravý maratón. Vyhledat Hotel New York-kongresové centrum, kde probíhá registrace, posbírat veškeré informace. Rozložit hlavní stan, naplnit bříška, úpravy výstroje a zevnějšku. Zde začíná stoupat i naše nervozita, začínají zkoušky, které sledují rozhodčí a pak z reproduktorů slyšíme „Czech Republic Stars Varnsdorf junior cheer“a už to jde ráz na ráz.
Zkoušky střídaly samotná vystoupení a tak se převlékalo, malovalo, upravovalo a to vše v tempu až pekelném. Konečně přišlo poslední vystoupení, porada poroty a samozřejmě vyhlášení výsledků. 
Na výsledky čekala plná hala cheerleanders ze 24 zemí jak z Evropy tak i ze zámoří. A my?
2. místo za Junior allgirl cheer, 4. místo Senior hip hop (zde zapracovaly nové choreografky týmu, které připravily kompletní program Bára Gerhártová a Hanka Vaňková, super práce děvčata!!!), 5. místo Junior pompon dance, 5. místo Peewees dance, 5. místo Duo dance (Hanka +Bára), 9. místo Senior pompon dance. Gratulujeme.
Po skončení závěrečného ceremoniálu jsme se přesunuli do centra Paříže do hotelu F 1, kde jsme přenocovali. Ráno po snídani v hotelové jídelně jsme se vyrazili k Eiffelovce, kde následovalo fotografování celého týmu ve všech možných pózách. Poté přišla odměna v podobě již slíbeného Disneylandu, ale o tom by mohl být již další článek….. o atrakcích, které předčí představivost i těch nejodvážnějších, kdy při střelbě kovbojů na vás padají kulky, z plátna vlétne kopí do první řady. Všude na vás kouká Mickey a Minnie Mouse.
Nejen úspěchy, ale i nezapomenutelné zážitky, emoce a za to děkujeme (to nám nikdo nikdy už nevezme). Komu, no VÁM všem. 
novinky novinky
Partneři:
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Stars Varnsdorf
Líba Vladařová
Bratislavská 2706
407 47 Varnsdorf
Tel.
+420731574399
Email
IČ:
22829474